Placówka Opiekuńczo Wychowawcza Atria

Ogłoszenia

  • Rozwiń artykuł
  • Nabór na stanowisko psychologa

    Dyrektor Placówki Opiekuńczo Wychowawczej „ATRIA”/”ANTARES”

    ogłasza nabór na stanowisko psychologa

    Nazwa i adres jednostki:  Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza „ATRIA”/”ANTARES” w Sochaczewie

    Forma zatrudnienia: umowa o pracę

    Wymiar etatu: ½ wymiaru czasu pracy

    Wymagania niezbędne:

    1. obywatelstwo polskie

    2. wykształcenie wyższe na kierunku psychologia

    3. posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych

    4. brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego

        lub umyślne przestępstwo skarbowe

    5. posiadanie nieposzlakowanej opinii

    6. brak pozbawienia, zawieszenia lub ograniczenia władzy rodzicielskiej

    7. wypełnia obowiązek alimentacyjny – w przypadku gdy taki obowiązek w stosunku do niej wynika z tytułu egzekucyjnego;

    8. jest zdolna do pracy w placówce opiekuńczo-wychowawczej, co zostało potwierdzone orzeczeniem lekarskim o braku przeciwwskazań do tej pracy

    9. znajomość ustawy z dnia 9 czerwca 2011r. o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej

    Wymagania dodatkowe:

    1. ogólna wiedza z zakresu pracy z dzieckiem z zaburzeniami

    2. ogólna znajomość przepisów prawa dotyczących postępowania z małoletnimi i innych regulacji

        bezpośrednio związanych z wykonywaną pracą (kodeks rodzinny i opiekuńczy)

    3. doświadczenie zawodowe w pracy z dziećmi i młodzieżą,

    - empatia

    - dyspozycyjność

    - komunikatywność

    - umiejętność pracy w zespole

    - kreatywność

    - odpowiedzialność

    Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

    - prowadzenie badań psychologicznych służących poznaniu każdego wychowanka oraz sporządzanie indywidualnej diagnozy psychofizycznej dziecka, pomoc w rozwiązywaniu problemów wychowawczych, życiowych i rodzinnych wychowanków,

    - opracowywanie opinii i wniosków w sprawach wychowanków oraz zaleceń do pracy wychowawczej,

    - ustalanie właściwych metod pracy z dzieckiem,

    - opracowywanie wspólnie z wychowawcami programów terapeutycznych, pomocowych, wsparcia dla dzieci,

    - prowadzenie zajęć wychowawczych z grupą lub indywidualnych i grupowych zajęć terapeutycznych,

    - prowadzenie określonej przepisami dokumentacji pracy,

    - wykonywanie innych zadań zleconych przez Dyrektora PO-W o ile dotyczą treści danego stosunku pracy i nie są sprzeczne z prawem.

    Informacja o wskaźniku zatrudnienia osób niepełnosprawnych:

    Informacja wynikająca z art. 21 ust. 2b ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych wyniósł poniżej 2 %.

    Wymagane dokumenty i oświadczenia:

    1. CV

    2. kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, kwalifikacje zawodowe i doświadczenie

    3. oświadczenie kandydata, że nie jest i nie był pozbawiony władzy rodzicielskiej oraz władza rodzicielska nie jest zawieszona ani ograniczona;

    4. oświadczenie kandydata o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych oraz o korzystaniu z pełni

        praw publicznych

    5. oświadczenie kandydata o posiadaniu nieposzlakowanej opinii

    6. oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych

        do realizacji procesu rekrutacji

    7. oświadczenie kandydata, że nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe;

    8. oświadczenie o wypełnianiu obowiązku alimentacyjnego – w przypadku gdy taki obowiązek w stosunku do niej wynika z tytułu egzekucyjnego;

    9. osoba ta musi być zdolna do pracy w placówce opiekuńczo-wychowawczej, co zostało potwierdzone orzeczeniem lekarskim o braku przeciwwskazań do tej pracy.

    Termin i miejsce składania dokumentów:

    Dokumenty w zamkniętej kopercie z dopiskiem: „Kandydat na stanowisko psycholog w Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej” należy składać pod adresem: Placówka Opiekuńczo -  Wychowawcza „ATRIA” ul. Jana Matejki 18 w Sochaczewie lub przesyłać na adres pow@powiatsochaczew.pl do dnia 1 marca 2024.

    Dokumenty, które wpłyną do Placówki po wyżej określonego terminu nie będą rozpatrywane.

    Informacja o wynikach naboru będzie zamieszczona na stronie internetowej BIP Placówki Opiekuńczo - Wychowawczej „Atria”

    Informacja o wynikach naboru zawiera imiona i nazwiska kandydatów w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego.

    Dokumenty osób niezakwalifikowanych można będzie odebrać osobiście w Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej „Atria”, w ciągu 14 dni od dnia zakończenia procedury naboru tj. od dnia zamieszczenia informacji o wyniku naboru w Biuletynie Informacji Publicznej. Po upływie 14 dni dokumenty zostaną zniszczone.

    Rozwiń artykuł Nabór na stanowisko psychologa
Podmiot udostępniający informacje: Placówka Opiekuńczo Wychowawcza Atria Data stworzenia : 2021-02-11 12:16 Autor : powatria-bip@nowybip.pl Data publikacji : 2021-02-11 12:16 Osoba udostępniająca na stronie : Anna Stefaniak Data ostatniej modyfikacji : 2022-11-08 14:30 Osoba modyfikująca : powatria-bip@nowybip.pl